info@usboston.org +90 324 327 54 44

Ivy Bridge College

Ivy Bridge College Hakkında

Ivy Bridge College, 1888’den beri eğitim hizmeti veren bağımsız Tiffin Üniversitesi’nin bir parçasıdır. Tiffin, kampus-içi ve online eğitimleriyle ülke çapında tanınmaktadır.

Ivy Bridge dersleri, Tiffin Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Profesörlerinize e-mail, haber grupları, canlı chat ve haftalık görüşme saatleri ile ulaşabileceksiniz. Derslerimiz dinamik ve tartışma odaklı olup size birlikte çalışma, tartışma ve kafadengi eğitmen ve öğrencilerle etkileşim imkanı sunmaktadır.

Eşsiz Bir Danışmanlık ve Akademik Destek

Ivy Bridge College, Amerika’da 4 yıllık bir üniversiteye geçiş yapmanız ve başarılı olanız için size, yaşam ve dil becerileri, motivasyon ve özgüven sağlar.

İlk günden itibaren, hedeflerinizi netleştirmek ve akademik, kişisel ve profesyonel becerilerinizi geliştirmeniz için size bir Başarı Koçu atanır. Koçlar, ödevler ve ilgi alanlarınızı görüşmek üzere her hafta sizinle önceden kontak kurarlar ve size uygun bir üniversiteye geçiş yapabilmeniz için sizi yönlendirirler. Başarı Koçları aynı zamanda danışmanlık hizmeti de vermektedirler ve bir üniversite bölümü seçmeniz, kursları tercih etmeniz, akademik problemlerinizi çözümlemeniz ve aldığınız kredileri 4 yıllık üniversite seçiminize uygun hale getirmeniz konusunda size yardımcı olurlar. Ayrıca, tüm ihtiyaçlarınızı hızlıca ve kolayca giderebileceğiniz asistan hizmetleri de sunmaktayız.

Programınıza Uygun Eğitim

Online kurslarımız günün 24 saati mevcuttur. Günün ya da haftanın belirli saatlerinde online olamayabileceğiniz için, kendi ders programınızı ayarlama özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Kampüsteki Kapsamlı İmkanları Kullanma

Bu program ile, kapsamlı danışmanlık ve asistan desteğine, kütüphane ve araştırma veritabanına, kariyer hizmet danışmanlarına, akademik danışmanlara ve daha fazlasına online erişebileceksiniz. Bu Geçiş Programı, klasik bir üniversite kampüsünde bulabileceğiniz her türlü desteği size sunmaktadır.

US Boston Dil Kursları - The Ivy Bridge College - Harvest Üniversite Geçiş Programı